Знайти площу прямокутника з шириною 3,5 см та довжиною 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Ляхов Дима.

Ответ:

3.5*4=14cm2

Пошаговое объяснение:

Отвечает Фрунза Ангелина.

Відповідь:

S=3,5*4=14

Покрокове пояснення: