Від двох міст, відстань між якими 360 км, виїхали одночасно назустріч один одному два автобуси.

Через скільки годин вонизустрінуться, якщо швидкість руху першого автобуса - 100 км/год, адругого – 80 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Спенсер Эндрю.

Ответ:

a- швидкість першого автобуса, 100 км/год

b- швидкість другого автобуса, 80 км/год.

s= 360 км.

t=s/(a+b)= 360/180=2 год.