Відстань між двома містами дорівнює 260,4 км. З цих міст назустріч один одному одночасно виїхали

два автомобілі, які зустрілись через 2,4 год після початку руху. Один із автомобілів рухався зі швидкістю 48,3 км/год. Знайдіть швидкість другого автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бақытжанов Мерей.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 48,3*2,4=115,92км 260,4-115,92 = 144,48км пройшов другий, 144,48/2,4=60,2 км/год