Өрнекті соңғы орындалатын амал таңбасымен және нәтижесімен байланыстырып сыз. 5+4-16:4.:,*,1,16


Ответы на вопрос

Отвечает Шрэйтэр София.

Ответ: 5×4-16:4=16

Пошаговое объяснение: Себебі 5×4=20

16:4=4

20-4=16 и всеее