Будь ласка допоможіть. Вантажний літак за 4 години пролітає 960 км. За який час пролетить таку ж

відстань пасажирський літак, швидкість якого на 80 км/год більша?

Ответы на вопрос

Отвечает Непомнящий Рома.

Ответ:

3 години

Пошаговое объяснение:

960:4=240(км/год)

240+80=320(км/год)

960:320=3(год)