Відстань між містами 290км.Одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі і зустрілись

через 2 год. Знайти швидкість кожного, якщо швидкість одного на 5 км/год менша, ніж другого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

70 и 75 км/год

Пошаговое объяснение:

290/2=145км/год

145-5=140

140/2=70 скорость другого

70+5=75 скорость первого