Катети прямокутного трикутника дорівнюють 4 см і 5 см знайдіть довжину медіани трикутника шо

проведена до меншого катета

Ответы на вопрос

Отвечает Slobozhan Misha.

Ответ:

√29

Пошаговое объяснение:

m^2=5^2+(4/2)^2=25+4=29

m=√29