2. Знайти периметр прямокутника,сторони якого дорівнюють 6,3 см і5 СМ.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова София.

Пошаговое объяснение:

P прямокутника : 2×(a+b)

P=2×(5+6,3)=2×(11,3)=22,6см

Відповідь : 22,6см