2. В трикутнику АВС АС=39,6см, кут В дорівнює 45 градусів, кут С дорівнює 60 градусів. Знайти АВ.


Ответы на вопрос

Отвечает Сагындыкұлы Ерасыл.

Ответ:

19,8кор6 см

Пошаговое объяснение:

За теоремою синусів AB/sinC=AC/sinB

AB/кор3/2=39,6/кор2/2

39,6кор3/кор2=39,6кор6/2=19,8кор6см