Побудуй прямокутник периметер якого дорівнюе 22 см. Знайди його площу.


Ответы на вопрос

Отвечает Таловский Дима.

Периметр прямокутника(P) - це сумма всіх його сторін, тоді:

P = (a + b)2 (Де a і b - його сторони)

2(a+b) = 22 см

a + b = 11 см

Отже нехай сторона a буде 7 см, тоді:

7 + b = 11 см

b = 11 - 7

b = 4

Площа прямокутника(S) дорівнює добутку його сторін, отже:

S = a · b

S = 7 · 4

S = 28 см²

Відповідь: 28 см².