Побудуй два прямокутники, які мають однакову площу24 см², але різні периметри20 см і 22 см,​


Ответы на вопрос

Отвечает Ладно Стефания.

Ответ:

1) 4 см/6 см

2) 3 см/8 см

Пошаговое объяснение:

надеюсь помогла


Отвечает Тюфякина Анастасия.

Ответ:

сторони першого прямокутника 4см і 6см

сторони другого прямокутника 8см і 3см

Пошаговое объяснение:

4×6=24

4×2+6×2=20

8×3=24

8×2+3×2=22