Одна сторона прямокутника на 8см довша за іншу. Знайдіть сторони прямокутника, якщо його периметр

дорівнює 56см.

Ответы на вопрос

Отвечает Гитик Віта.

Відповідь:

18 і 10 см

Пошаговое объяснение:

Нехай перша сторона х, тоді друга х+8. Отримуємо рівняння:

2(х+(х+8))=56

4х+16=56

4х=56-16

4х=40

х=40:4

х=10 см - перша сторона

х+8=10+8=18 см - друга сторона