Пожалуйста!!!Підприємець взяв у банку кредит розміром 30000грн під 20% річних. Яку суму йому

доведеться повернути через 3 роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кайырбек Айзере.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30000:100*20=6000(грн.)

6000*3=18000(грн.)

30000+18000=48000(грн.)

Отвечает Лалабеков Дима.

Ответ:

48 000 грн

Пошаговое объяснение:

30000:100=300 - 1%

300*20=6000 - 20% річних

6000*3=18 000‬ - %за три роки

18000+30000=48000 - усього за три роки