У трьох мішках 151,4 кг цукру. У першому і другому разом 89,1 кг, а у другому і третьому разом

100,2 кг. Скільки кілограмів цукру в кожному мішку? Поможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Нина.

Ответ:

1)151,4-89,1=62,3(кг)-цукру у третьому мішку.

2)151,4-100,2=51,2(кг)-цукру у першому мішку.

3)151,4-(62,3+51,2)=37,9(кг)

Відповідь:у третьому мішку 62,3 кг цукру,у першому - 51,2 кг,у другому - 37,9 кг.

Пошаговое объяснение: