9 литрлік және 5 литрлік екі шелектің көмегімен 3 литр суды қалай өлшеп алуға болады көмек керек

отиниш ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чеховская Полина.

5л комегимен 9 л шелекке су кую аркылы табуга болады

5+5-9=1 л

1+5+5-9=2л

2+5+5-9=3л