дыбыс5 сикунта 1,7 км қашықтықка барады 1) дыбыс 2сикунта канша қашықтыққа барады?2)найзағайдың

дыбысы найзағай болган жерден2,72 км қашықтыққа неше секундта естіледі? .​

Ответы на вопрос

Отвечает Ренц Александр.

Ответ:

1) 0,68 км

2) 8 с

Пошаговое объяснение:

1) 1,7км = 1700м

Жылдамдығы = 1700м / 5сек = 340м/с

2с * 340м/с = 680м немесе 0,68км

2) 2,72 км  = 2 720м

2720м / 340м/с = 8 с