Руда містить 3% міді. Скільки тонн руди потрібно взяти, щоб отримати 1т 200кг міді?


Ответы на вопрос

Отвечает Банкетов Егор.

Ответ:

1т200 кг=1200 кг

1200/3 = 400 - 1 процент

400*100=40000 = 40 тонн

Пошаговое объяснение: