Руда містить 3% міді. Скільки тонн руди потрібно взяти, щоб отримати 1т 200 кг міді?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бельченко Алина.

Пропорция: х т руды - 100%

                     1,2 т меди - 3%

х = 1,2 · 100 : 3 = 120 : 3 = 40 (т) - столько руды потребуется.

Или так: 1,2 : 0,03 = 40.

Вiдповiдь: 40 т руди.