Запишіть вираз та обчисліть його значення зручним способом: 577 · 58 + 423 · 58


Ответы на вопрос

Отвечает Глова Вероніка.

Ответ:

58000

Пошаговое объяснение:

577*58+423*58=(577+423)*58=1000*58=58000

Отвечает Кондратова Анастасия.

Ответ:56840

Пошаговое объяснение:557•58;423•58;32306+24534=56840