Десять автобусних зупинок розміщені на прямій вулиці так,що відстань між будь-якими сусідніми

зупинками однакові.Відстань між першою і третьою зупинками дорівнює 1,2 км.Яка відстань між першою і останньою зупинками? А)12 км Б)10,8 км В)5,4 км Г)6 км

Ответы на вопрос

Отвечает Лобачёва Арина.

Ответ:

Г)6 КМ

Пошаговое объяснение:

1)1.2/2=0,6(км)-между 1 и 2 остановкой

2)0,6*10=6(км)-расстояние между первой и последней остановкой