Постав знаки арифметичних дій,щоб утворилася правильна рівність 5 5 5 5=24


Ответы на вопрос

Отвечает Фесенко Надежда.

Ответ:

5 * 5 - 5 : 5 = 25 - 1 = 24

Пошаговое объяснение:

Отвечает Дашук Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(5×5)-(5÷5)=25-1=24