Між п'ятірками постав знаки арифметичних дій та дужки так, щоб відповідь була правильною. 5 5 5 5

5 = 100 5 5 5 5 5 =100 5 5 5 5 5 =100

Ответы на вопрос

Отвечает Березина Анастасия.

Ответ:

5*5*5-5*5=100

(5+5+5+5)*5=100

5*(5+5+5+5)=100

5*5*(5-(5/5))=100

Пошаговое объяснение:

Отвечает Егоров Даня.

Ответ:

5*5-5=20*5=100 надеюсь помогла