Екі санның қосындысы нда 3 жүздік, 5 ондық және 4 бірлік бар.Осы екі санның айырмасында 3 ондық 6

бірлік бар. Бірінші санды, екінші санды табыңдар. Помогите пж решите с системой​

Ответы на вопрос

Отвечает Корчагин Андрей.

Ответ:

1 сан = 195

2 сан = 159

Пошаговое объяснение:

х+у=354 және х-у=36

х = 36+у

(36+у)+у=354

2у = 318

у = 159

х = 354-159=195