Власна швидкiсть голуба 55км/год,швидкiсть вiтру 5,5 км/год.Голуб летiв 0,2 год проти вiтру i 0,4

год за вiтром.Який шлях пролетiв голуб за весь цей час?

Ответы на вопрос

Отвечает Фалина Арина.

Ответ:

34,1 км

Пошаговое объяснение:

0,2(55-5,5)+0,4(55+5,5)=0,2(49,5+2·60,5)=0,2(49,5+121)=0,2·170,5=34,1 км