Знайдіть невідомий член пропорції: а) х : 2,8=5,1 : 4,2 б) 3,9 : 3,6=х : 4,8


Ответы на вопрос

Отвечает Камалова Айгузель.
А) х : 2,8=5,1 : 4,2
х : 2,8 = 17/14
х = 17/14 • 2,8
х = 17 • 2/10
х = 17/5
х = 3,4

б) 3,9 : 3,6=х : 4,8
х : 4,8 = 3,9 : 3,6
х : 4,8 = 13/12
х = 13/12 • 4,8
х = 13 • 4,8 / 12
х = 13 • 0,4
х = 5,2