Моторний човен пройшов 6 км проти течії річки і 8 км за течією річки , витративши на весь шлях 1

годину.Яка швидкість човна в стоячій воді, якщо швидкість течії річки становить 2 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Кульпин Никита.

Ответ:

14 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

6/(x-2) +8/(x+2)=1

6(x+2)+8(x-2)=(x+2)(x-2)

6x+12+8x-16=x²-4

x²-4-14x+4=0

x(x-14)=0

x₁=0 - этот корень не походит, так как 6/(x-2)=6/(0-2)=-3.

x-14=0

x₂=14 км/ч - скорость лодки.