бір тасқалаушы 8 сағатта 4000 кірпіш ал екіншісі 6 сағатта 2700 кірпіш қалайды екеуі бірігіп жұмыс

істесе 7600 кіопішті неше сағатта қалайды​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Василина.

Пошаговое объяснение:

4000/8= 500 (1 сағатта қалайтыны)

2700/6=450 (1 сағатта қалайтыны)

7600:(450+500)=8 сағатта