Обчисли, застосовуючи спосіб округлення. 96 + 19 670 - 28 594 + 129


Ответы на вопрос

Отвечает Глевчук Христина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

96 +19 = 115 =120

670-28 = 652 =650

594+129 = 723=720