Для пошиття костюму використали 2 м тканини, що становить 1/10 довжини тканини в сувої. Скільки

метрів тканини залишилось в сувої? Розв'яжи по діях з поясненням.

Ответы на вопрос

Отвечает Коган Влад.

Ответ:

1)2*10=20(м)-в сувої

2)20-2=18(м)

Відповідь: 18 метрів тканини залишилось в сувої