До магазину завезли 2400 кг фруктів, із них 12% становили банани. Скільки кілограмів бананів

завезли до магазину? *

Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Тамара.

Ответ:

2400 - 100%

х - 12%

(2400 * 12) : 100 = 24 * 12 = 288 кг