На відкритті художньої виставки було 96 учнів. Із них 2/6 були учнями п’ятих класів, 3/4 решти –

учнями четвертих класів. Скільки учнів четвертих класів було на відкритті виставки?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ:

На відкритті виставки було 48 учнів четвертих класів.

Пошаговое объяснение:

1) 96÷6×2=32(учн.)- п'ятих класів.

2) 96-32=64(учн.) - решта.

3) 64÷4×3=48 ( учн.) - четвертих класів.