Помічник із 4 вуликів отримав 24 кг меду з липи ,А згодом гречаногр у 2 рази більше .Весь мед він

розлив у трилітрові банкі.Скількі банк використав пасічник

Ответы на вопрос

Отвечает Писаревский Данил.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

24+ 24*2=72

72/3=24

Отвечает Сташинська Оксана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24*2=48 кг гречаний мед

48+24=72 кг гречаного та липового меду разом

72/3=24 банки

Відповідь 24 банки використав пасічник