у двох стодолах складено сіно, причому у першій стодолі сіна в 3 рази більше ніж в другій . Після

того , як із першої стодоли перемістили в другу 20 т. сіна і ще привезли в другу стодолу 10 т. , то в обох стодолах сіна стало порівну. Скільки тонн сіна було у кожній стодолі спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бармашов Александр.

Ответ:

Перша - 75 т.

Друга - 25 т.

Пошаговое объяснение:

Перша -3х

Друга - х

3х-20=х+20+10

3х-х=20+10+20

2х=50

х=50:2

х=25 - друга

3х=3•25=75 - перша

Если понравился ответ, выбери его “Лучшим ответом”