В двої кошиках 8,2 кг поуниці. В одному на 1,6 кг більше,ніє в іншому. Скільки в кг кожному.


Ответы на вопрос

Отвечает Печкунова Людмила.

Ответ:

Пошаговое объяснение: в першому кошику х кг, у другому (х+1,6)

всього 8,2 кг

х+(х+1,6) = 8.2

2х = 6,6

х= 3,3 ( в першому кошику)

у другому 3,3+1.6 =4,9 кг

Перевірка 3,3 +(3.3+1,6)= 8,2

Отвечает Самусев Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай в першому кошику х,тоді у другому х+1,6.В двох кошиках 8,2 кг полуниці.

х+х+1,6=8,2

2х=8,2-1,6

2х=6,6

х=6,6:2

х=3,3 кг - в першому кошику,

3,3+1,6=4,9 кг - у другому.