у магазині купили 3 однакові коробки кольорових олівців.чи може загальна кількість олівців бути

47,48,57? яка кількість олівців у кожній коробці,якщо відомо,що олівців більше,ніж 60,але менше за 65​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Иван.

Число делится на 3, если сумма его цифр кратна 3.

47 ---> 4+7=11 - не делится на 3 (не может)

48 ---> 4+8=12 - делится на 3 (может)

57 ---> 5+7=12 - делится на 3 (может)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

60 ---> 6+0=6 - делится на 3

60 + 3 = 63 - делится на 3

65 = 6+5=11 - не делится на 3

60 < 63 < 65 - по условию задачи

63 : 3 = 21 - количество карандашей в каждой коробке

Ответ: 21 карандаш.