Маса корони зі сплаву золота, олова й заліза 60 мiн (міна давньогрецька міра маси). Золото

становить третину загальноїмаси корони, олово 1/10 залізо - решту.Визнач масу кожного металу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанов Даниил.

Ответ:

Золото - 20 олово - 6 залізо - 34

Пошаговое объяснение:

60 ÷ 3x1 = 20x1 = 20 это золото

60 ÷ 10x1 -6x1=6 это олово

60-20-6= 34 это зализо

Отвечает Краснова Алиса.

Ответ:

60×1/3=20 мiн маса золота

60×1/10=6 мiн маса олова

60-(20+6)=34 мiн маса заліза

Пошаговое объяснение: