ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЗДАТЬ НАДО ЧЕРЕЗ 20 МИНУТ Довжина прямокутника на 20 м

більше його ширини.Якщо довжину прямокутника зменшити на 10 м, а ширину збільшити на 6 м, то площа прямокутника збільшитися на 12 м2. Знайти довжини всіх сторін прямокутника. ДАЮ 50 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонов Артем.

Ответ:

S=ab

a-ширина х

b-довжина х+20

S1=x (20+x) = 20x+x^2

S2=cd

c 6+x

d 10+x

S2 = (6+x) (10+x)

Т. к площа повів. на 12, то ...

12 + (20x+x^2) = (x+10) (x+6)

12+20x+x^2=x^2+16x+60

12+20x=16x+60

4x=48

x=12 ширина

12 + 20=32 довжина

Пошаговое объяснение: