Число 1815 поділіть на три частини у відношенні 9:11:13.


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

1я часть 495

2я часть 605

3я часть  715

Пошаговое объяснение:

всего частей 9+11+13 = 33

1 часть 1815/33 = 55

требуемые часть

1я часть 9*55 = 495

2я часть 11*55 = 605

3я часть 13*55 = 715