Одна сторона прямокутника дорівнює 8 см, а інша на 3 см довша. Знайдіть периметр прямокутника дуже

треба сьогодні ппжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Канак Андрійко.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)8+3=11(см) друга сторона

2)8*2+11*2=38(см) периметр

Запомни формулу: Периметр(Р)=a*2+11*2

Площадь(S)=a*b