Довжина дороги 36км. скільки кілометрів проїхав автомобіль, якщо він проїхав 2/3 цієї дороги А.48

км. Б.24 км. В. 27 км. Г. 54 км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

24 км

Пошаговое объяснение:

l = 36 км

l1 = \frac{2}{3}

S1 - ?

Розв'язання

S1 = l * l1 = \frac{36*2}{3} = \frac{72}{3} = 24 км