Марійка приготувала на свято солодощі: пиріжків та кексів разом 7 штук, тістечок і кексів — 9, а

пиріжків та тістечок — 6. Скільки всього солодощів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Добронравов Дмитрий.

Ответ:

11

Пошаговое объяснение:

9+6=15-7=8/2=4 - тістечок

6+7=13-9=4/2=2 - пиріжків

9+7=16-6=10/2=5 - Кексів

4+2+5=11