При яких значеннях змінної в дріб 6в–3/4в+8 не має змісту?​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Відповідь:

\frac{6b-3}{4b+8} не має змісту при b = -2

Покрокове пояснення:

\frac{6b-3}{4b+8} не має змісту, якщо 4b+8 =0:

4b+8 = 0\\4b = -8\\b = -\frac{8}{4} \\b = -2