За пeрший дeнь бригада відрeмонтувала 7,04 км,що становить 32 процeнта намічeного плану скільки

кіломeтрів шляху залишилося відрeмонтувати бригаді

Ответы на вопрос

Отвечает Онешко Михаил.

Ответ:

22 км

Пошаговое объяснение:

7.04× 100/32 = 22 км

Отвечает Суворов Егор.

Відповідь: 22 км

Покрокове пояснення:

7,04 км - 32%

х км - 100%

х км = 7,04×100/ 32 = 22 км