Руда містить 65% заліза. Скільки руди потрібно, щоб отримати 120кг заліза?


Ответы на вопрос

Отвечает Исабаева Айдана.

Пропорция: 120 кг железа - 65%

                      х кг руды - 100%

х = 120 · 100 : 65 = 12000/65 = 2400/13 = 184 целых 8/13 кг - столько руды потребуется.

Відповідь: 184 цілих 8/13 кг руди потрібно.

Отвечает Бурьян Алексей.

65% - 120 кг

100% - х кг

х= 120×100/65= 2400/13 = 184 8/13

Вiповiдь: Буде потрібно 184 8/13 кг руди, щоб отримати 120кг заліза