У магазин привезли 156кг кавунів і динь. При чому кавунів було в 5 раз більше. Скільки кг кавунів.


Ответы на вопрос

Отвечает Диева Даша.

нехай х-динь

х+5х=156

6х=156

х= 156/6

х=26 кг( динь)

х*5=26*5=130кг кавун

Пошаговое объяснение:

Отвечает Лихотин Денис.

Ответ: 156*5 =780

Пошаговое объяснение: