0,5(8x+1)=1,5-(2-4x)= Решите уравнение умоляю.


Ответы на вопрос

Отвечает Заметаев Илья.

Відповідь:

х∈∅

Покрокове пояснення:

0,5(8x+1)=1,5-(2-4x)

помножте кожний додаток на множник 0,5 і розкрийте дужки

4 х+0,5=1,5=1,5(2-4х)

4 х+0,5=1,5-2+4х

скоротіть однакові члени і обох частинах рівняння

0,5=1,5-2

обчислити різницю

0,5=-0,5

твердження хибне для будь-якого значення х

х∈∅