Спростіть вираз -4(3,6х-2)-(3-2,1х)+5(0,3х-6). І обчисліть його значення при х=5/27 Допоможіть

будь ласка, дуже терміново

Ответы на вопрос

Отвечает Талгаткызы Анара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-4(3,6х-2)-(3-2,1х)+5(0,3х-6)

-14.4x+8-3+2.1x+1.5x-30

-10.8x-25

при х=5/27 -10.8*(5/27)-25=-2-25=-27