2 рівння рівносилих поданому 2х-3=3х+2 Срочно!Два рівносильних рівняння надо! Даю 10 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Складчиков Ілля.

Ответ:

х=-5

Пошаговое объяснение:

2х-3=3х+2

2х-3х=2+3

-х=5

х×(-1)=5

х=5:(-1)

х=-5

Отвечает Орлова Диана.

Ответ:

рівносильні тобто у них повинен бути один і той самий корінь

корінь даного рівняння : х=-5

рівносильні даному:

12х+14=7х-11

-10х+13=-15х-12