Знайдіть периметр трикутникаKLM , якщо трикутник KLM = трикутнику ABC і AB =5 см,BC =3 см,AC= 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Алина.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

 АВ = 5

ВС = 3

АС =4

Р = АВ+ВС+АС

Р = 5+3+4 = 12

Если KLM = ABC

KLM = 12