Учитель перевіряв зошити учнів протягом трьох годин. За першу годину він перевірив 9 зошитів, що

становить 25% усієї кількості. Скільки зошитів у середньому перевіряв учитель за 1 годину? Відповідь вказати числом без одиниць вимірювання

Ответы на вопрос

Отвечает Ивакина Лера.

Ответ:

12 зошитів

Пошаговое объяснение:

t = 3 год.

t1 = 9 зош.

l1 = 25% от l

l = 100%

n - ?

l2 - ?

l3 - ?

Uсер. - ?

Розв'язання

1) l2 + l3 = l - l1 = 100 - 25 = 75%

Так як за умовою сказано що 9 зошитів становить 25%, тоді:

2) n = \frac{n1*l}{l1} = \frac{9*100}{25} = 36 зошитів було перевірено всього

3) Uсер. = \frac{n}{t} = \frac{36}{3} = 12 зошитів у середньому за 1 годину